Povezane vesti
Gajić: O korišćenju stanične zgrade u Novom Sadu brinula Infrastruktura Železnice sedam meseci pre pada nadstrešnice
Euronews pre 1 dan
Predsednik Narodne stranke, advokat Vladimir Gajić, oglasio se na društvenoj mreži "X" sa novim informacijama o upravljanju zgradom železničke stanice u Novom Sadu, kao i o brzoj pruzi Novi Sad-Subotica. On je naveo da se o kretanju putničkih vozova koji… »
Gajić o novom dokazu: Infrastruktura garantovala bezbednost putnika 7 meseci pre pada nadstrešnice
Telegraf pre 1 dan
Advokat i predsednik Narodne stranke Vladimir Gajić objavio je danas, kako je naveo, još jedan dokaz da je ''Infrastruktura železnica Srbije'', na čelu sa predsednikom skupštine tog preduzeća Nebojšom Bojovićem i izvršnim direktorom tog preduzeća… »
Vesti dana »

Obeleženo devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativne šetnje i performansi (FOTO, VIDEO)
Danas pre 55 minutajoš 2 povezane

Ukinut pritvor: osmorici uhapšenih zbog incidenta ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Jedan zadržan, a drugi u kućnom pritvoru
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 2 satajoš 4 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 2 satajoš 1 povezana