Povezane vesti

Vozila suprotnim smerom na bulevaru, dobila prekršajnu prijavu

Vozila suprotnim smerom na bulevaru, dobila prekršajnu prijavu

Rešetka pre 2 sata
Niška policija identifikovala je i pronašla ženu (54) koja se u Nišu u Bulevaru Nikole Tesle svojim vozilom kretala trakon namenjenom za saobraćaj iz suprotnog smera, saopšteno je iz MUP-a. Iz policije je navedeno da je protiv žene koja se, vozeći „opel“… »
Nišlijka vozila suprotnim smerom na bulevaru

Nišlijka vozila suprotnim smerom na bulevaru

Naissus info pre 3 sata
Zbog učinjenog prekršaja protiv nje je podneta odgovarajuća prekršajna prijava. “Apelujemo na sve vozače da dosledno poštuju saobraćajne propise i saobraćajnu signalizaciju i budu savesni i odgovorni kako ne bi dovodili u opasnost kako svoj, tako i… »
Identifikovana žena koja je vozila u suprotnom smeru

Identifikovana žena koja je vozila u suprotnom smeru

Niške vesti pre 4 sati
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu identifikovali su i pronašli pedesetčetvorogodišnju ženu koja se, vozeći „opel“ Bulevarom Nikole Tesle u Nišu, 1. avgusta oko 14.30 časova automobilom kretala kolovoznom trakom namenjenom za saobraćaj… »
Nišlijka vozila suprotnim smerom na bulevaru, dobila prekršajnu prijavu

Nišlijka vozila suprotnim smerom na bulevaru, dobila prekršajnu prijavu

Radio 021 pre 6 sati
Niška policija pronašla je pedesetčetvorogodišnju ženu koja je vozila u surpotnom smeru. Ona se, vozeći "opel" Bulevarom Nikole Tesle u Nišu, 1. avgusta oko 14.30 časova automobilom kretala kolovoznom trakom namenjenom za saobraćaj vozila iz suprotnog… »

Vesti dana »