Повезане вести
Исплаћена накнада родитељима-неговатељима, накнада за експропријације и уједе паса луталица
Став.лифе 05.08.2025
Из буџета Града Лесковца исплаћено је данас укупно 2.642.785 динара, саопштено је из кабинета градоначелника. На име накнаде за родитеље-неговатеље за протекли месец опредељена је 701.386 динара. Подсећања ради, у претходном… »
Шта је све плаћено данас из буџета
Југ пресс 05.08.2025
ЛЕСКОВАЦ Неколико ставки намирено је новцем грађана Лесковца, те је тако из буџета на име накнаде за родитеље-неговатеље за протекли месец исплаћена сума од 701.386 динара. За одржавање просторија у објекту Основне школе… »
Из градског буџета нешто више од 700.000 динара за родитеље-неговатеље
Југмедиа 05.08.2025
Из буџета града Лесковца данас је извршена исплата у укупном износу од 2.642.785 динара, а од ове суме, на име накнаде за родитеље-неговатеље, издвојено је укупно 701.386 динара, саопштено је на званичном сајту локалне… »
Вести дана »
Ко губи, а ко добија? Објављен Трампов мировни план: Ово је свих 28 тачака за завршетак рата у Украјини
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане
У Бугарској и још четири земље ухапшено 35 илегалних трговаца старинама вредности 100 милиона евра
Бета пре 34 минутајош 1 повезана
"Спремни смо за сваки сценарио": Вукић: Београдске електране функционишу без икаквих проблема
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана
Студенти Државног универзитета у Новом Пазару: Доста је било страха, изађите на улице
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Јану зауставила полиција, а она шокирала признањем: "Попила сам чашицу ракије после емисије и села за волан"
Блиц пре 1 сатјош 1 повезана



