Povezane vesti
Tromb ga odvojio od staze: Španski biciklista Mas završio sezonu zbog zdravstvenih problema
Kurir 05.08.2025
"Posle lekarskih konsultacija i pregleda obavljenih posle njegovog povlačenja sa Tur d'Fransa, uspostavljena je dijagnoza - vozač sa Majorke boluje od tromboflebitisa u levoj nozi, verovatno posttraumatskog porekla", navodi se u saopštenju Movistara… »
Enrik Mas zbog tromba završio sezonu
B92 05.08.2025
Španski biciklista Enrik Mas završio je sezonu zbog problema sa trombom, saopštila je njegova ekipa Movistar. "Posle lekarskih konsultacija i pregleda obavljenih posle njegovog povlačenja sa Tur d'Fransa, uspostavljena je dijagnoza - vozač sa Majorke… »
Mas završio sezonu zbog problema s trombom
Sportski žurnal 05.08.2025
Vozač s Majorke boluje od tromboflebitisa u levoj nozi, verovatno posttraumatskog porekla. Španski biciklista Enrik Mas je završio sezonu zbog problema sa trombom, saopštila je njegova ekipa Movistar. - Posle lekarskih konsultacija i pregleda obavljenih… »
Vesti dana »
Preliminarni rezultati izbora u Bugarskoj: Stranka "Progresivna Bugarska" Rumena Radeva vodi sa 44,4 odsto glasova
Euronews pre 16 minutajoš 42 povezane
(Uživo) Ubijen francuski mirovnjak u Libanu: SAD zaplenile brod u Omanskom zalivu, neuspeli pregovori Amerike i Irana
Mondo pre 16 minutajoš 55 povezanih






