Povezane vesti
Parking Srušena pošta od 11. avgusta u sistemu zonskog parkiranja
Zoom UE pre 12 sati
UŽICE-Od ponedeljka 11.avgusta zatvoreno parkralište “Srušena pošta“ prelazi na sistem zonskog parkiranja u crvenoj zoni.Za ovaj parking prostor neće važiti povlašćene parking kartice za stanare crvene zone.Maksimalno zadržavanje je 120 minuta, a naplata… »
Parking „Srušena pošta prelazi na sistem zonskog parkiranja u crvenoj zoni
Užice oglasna tabla pre 12 sati
Od ponedeljka 11.08.2025 godine, zatvoreno parkralište “Srušena pošta“ prelazi na sistem zonskog parkiranja u crvenoj zoni. Za ovaj parking prostor neće važiti povlašćene parking kartice za stanare crvene zone. Maksimalno zadržavanje je 120 minuta, a… »
Vesti dana »

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 32 minutajoš 1 povezana

(Mape) počinje sutra! Spremite se za dane ekstremnih vrućina, jer će potrajati! Pred nama je najduži tropski talas u Srbiji ovog leta
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

„Ukoliko mi se nešto dogodi – odgovorni krivac je Milorad Dodik“: Potpredsedniku Republike Srpske oduzeto vozilo, stan i pravo na savetnika
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Njujork Tajms: Tramp planira da se sledeće nedelje sastane sa Putinom
Danas pre 42 minutajoš 4 povezane