Povezane vesti
Jermenija pred „istorijskom izdajom“? Pašinjan na meti kritika zbog mogućeg sporazuma s Azerbejdžanom
Sputnik 07.08.2025
Potencijalno potpisivanje memoranduma sa Azerbejdžanom od strane premijera Nikola Pašinjana u Jermeniji biće doživljeno kao izdaja interesa naroda, smatra politički analitičar Dmitrij Solonjikov. Direktor Instituta za savremeni razvoj države Dmitrij… »
Pašinjan u istoriju odlazi kao gubitnik – Džabe sastanci sa Trampom
Sputnik 07.08.2025
Mnogi u Jermeniji smatraju da Pašinjan sastankom sa Trampom i Alijevim kupuje svoju sigurnost, što je izjavila i glavna urednica RT i Sputnjika Margarita Simonjan rekavši da će Pašinjan u Vašingtonu pismeno formalizovati teritorijalnu razmenu Jermenije… »
Vesti dana »
Kapaciteti dovoljni, izvorišta u izobilju, a gradovi bez vode: Zašto Čačak, Gornji Milanovac, Lučani i Požega „zavise od jedne cevi“
Mašina pre 12 minutajoš 52 povezane






