Povezane vesti
SRCE: Zaštititi Park prijateljstva od skrnavljenja, zbog EXPO planirana urbanistička agresija
Beta 08.08.2025
Stranka "Srbija centar" (SRCE) saopštila je danas da je zbog projekta za "EXPO 27" planirana urbanistička agresija i seča 300 stabala u Parku prijateljstva na beogradskom Ušću i zatražila njegovu zaštitu. U saopštenju piše da je Park prijateljstva na… »
SRCE: Zaštititi Park prijateljstva od skrnavljenja, zbog EXPO planirana urbanistička agresija
Radio sto plus 08.08.2025
U saopštenju piše da je Park prijateljstva na Ušću ostao skoro jedini preostali deo Novog Beograda koji nije oskrnavljen vlašću Srpske napredne stranke. Tvrde da se novim urbanističkim projektom i to menja, te da, zato, Opštinski odbor stranka SRCE Novog… »
Vesti dana »
Telekom Srbija prijavio krađu podataka: Počinioci nas kontaktirali da nas ucenjuju
Nova ekonomija pre 2 satajoš 25 povezanih
Posete ministra, pretnje i studentski skupovi: Kako protiče kampanja pred lokalne izbore?
Danas pre 7 satijoš 7 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 12 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 9 satijoš 2 povezane
Izrael tvrdi da je ubijen Ali Laridžani, Kac: Jedan od ključnih ljudi iranskog bezbednosnog sistema likvidiran
NIN pre 1 satjoš 33 povezane


