Povezane vesti
Istorija se ponavlja Srbiju 1999. bombardovao unuk pilota koji je bacio atomsku bombu na Hirošimu
Dnevnik 08.08.2025
Pol Vordfild Tibets ušao je u istoriju kao pilot aviona koji je bacio prvu atomsku bombu u istoriji ratovanja – na Hirošimu – i tako zauvek promenio svet kakvim smo ga poznavali do tog 6. avgusta 1945. godine. Tibets, tada pukovnik i prvi čovek namenski… »
Jezivo! Unuk pilota koji je bacio atomsku bombu na Hirošimu bombardovao je Srbiju 1999. godine (video)
Alo 08.08.2025
Pol Vordfild Tibets IV, unuk pilota koji je bacio atomsku bombu na Hirošimu, bio je pilot stealth bombardera B-2 u NATO operaciji protiv Srbije 1999. godine. Njegova karijera povezuje dve generacije američkog strateškog ratovanja. Pol Vordfild Tibets… »
Unuk pilota koji je bacio atomsku bombu na Hirošimu bombardovao je Srbiju 1999. godine
Aero.rs 08.08.2025
Pol Vordfild Tibets ušao je u istoriju kao pilot aviona koji je bacio prvu atomsku bombu u istoriji ratovanja – na Hirošimu – i tako zauvek promenio svet kakvim smo ga poznavali do tog 6. avgusta 1945. godine. Tibets, tada pukovnik i prvi čovek namenski… »
Vesti dana »
Lideri dve najveće mađarske partije Orban i Mađar održali završne predizborne skupove
Beta pre 27 minutajoš 69 povezanih
Katar će u potpunosti ponovo otvoriti pomorski saobraćaj od nedelje
Politika pre 1 satjoš 50 povezanih
Bekerat o godišnjici ubistva Slavka Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Beta pre 7 satijoš 34 povezane
Ormuski moreuz i dalje jedna od glavnih tačaka sporenja u razgovorima SAD i Irana
Politika pre 1 satjoš 24 povezane
BLISKOISTOČNI SUKOB: Nastavljeni pregovori u Islamabadu - zahtevi SAD u vezi sa Ormuskim moreuzom za Iran neprihvatljivi
RTV pre 17 minutajoš 91 povezana



