Povezane vesti
Oglasio se premijer Đuro Macut o napadu na sina Miloša Vučevića: Svi da se suzdrže od manipulacija i govora mržnje
Blic 11.08.2025
Premijer Đuro Macut osudio je danas napad na Mihaila Vučevića, sina savetnika predsednika Republike Srbije za regionalna pitanja Miloša Vučevića, istakavši da u demokratskom društvu nema mesta za manipulacije zasnovane na neproverenim informacijama i… »
Macut: Napad na Mihaila Vučevića nije samo lični napad, osuđujem iznošenje neistina
RTV 11.08.2025
BEOGRAD - Premijer prof. dr Đuro Macut osudio je danas napad na Mihaila Vučevića, sina savetnika predsednika Republike Srbije za regionalna pitanja Miloša Vučevića, istakavši da u demokratskom društvu nema mesta za manipulacije zasnovane na neproverenim… »
Premijer Macut: Napad na sina Miloša Vučevića nije samo lični napad, osuđujem iznošenje neistina
RTS 11.08.2025
Predsednik Vlade Republike Srbije Đuro Macut najoštrije osuđuje svaki vid govora mržnje i klevetničkih izjava usmerenih na pojedince, a posebno kada se takvi napadi temelje na ličnim, porodičnim ili političkim vezama. Macut je rekao da napad na Mihaila… »
Macut: Napad na Mihaila Vučevića nije samo lični napad, osuđujem iznošenje neistina
Telegraf 11.08.2025
Premijer prof. dr Đuro Macut osudio je danas napad na Mihaila Vučevića, sina savetnika predsednika Republike Srbije za regionalna pitanja, Miloša Vučevića, istakavši da u demokratskom društvu nema mesta za manipulacije zasnovane na neproverenim… »
Vesti dana »
Niški akademci odbacuju optužbe da su studenti simulirali zvučni top na protestu u Beogradu
Medijska kutija pre 41 minutajoš 38 povezanih
BIRODI analiza RTS emisije o zvučnom topu: "Sumnja da je javni servis prekršio ljudska prava u pružanju usluga medija"
N1 Info pre 11 minutajoš 22 povezane
Doživeo prelom noge, pa uspešno operisan: Vesti sa Mundijala koje su obradovale navijače
Nova pre 31 minutajoš 67 povezanih






