Povezane vesti
Dinamo Zagreb spremio "bombu" za kraj prelaznog roka - samo je Murinjo prepreka!
Sportske.net 14.08.2025
Veliki je broj fudbalera koji su stigli u Dinamo iz Zagreba koji pošto-poto želi da doda još jednog reprezentativca u svoje redove. U pitanju je Dominik Livaković, čovek koji je 2023. godine napustio "Maksimir". Sada je veoma blizu da se vrati, kako… »
Senzacionalni transfer na pomolu u komšiluku!
B92 14.08.2025
Dominik Livaković, golman hrvatske reprezentacije i Fenerbahčea, mogao bi uskoro ponovo da zaduži opremu zagrebačkog Dinama. Prema pisanju "Večernjeg lista", transfer bi mogao da bude realizovan u naredne dve nedelje, iako na tom putu postoje prepreke… »
Bomba u komšiluku za kraj prelaznog roka: Vraća se prvi golman reprezentacije, postoji samo jedan problem!
Telegraf 14.08.2025
Golman hrvatske reprezentacije i čuvar mreže Fenerbahčea - Dominik Livaković, mogao bi da se vrati u Dinamo iz Zagreba. Kako se navodi, sve bi moglo da bude gotovo u naredne dve nedelje, ali će postojati potencijalnih "nagaznih mina" na tom putu. Kako… »
Vesti dana »
Štrajkom vozača kamiona ugrožena nemačka privreda i kapital EU: Apel upućen Briselu, Evropska komisija ćuti
Kurir pre 50 minutajoš 66 povezanih
Šarli Ebdo, beli zečevi, blokada N1, pretnje smrću: Izveštaj specijalnih izvestilaca UN o nasilju nad novinarima u Srbiji
N1 Info pre 3 satajoš 2 povezane
Ovo je plan današnjeg studentskog protesta ispred Rektorata: Predviđena i šetnja do Hrama Svetog Save
Pravda pre 29 minutajoš 23 povezane
Sveti Sava kao školska slava u Srbiji prvi put svečano proslavljen u Kragujevcu 1840. godine
InfoKG pre 3 satajoš 26 povezanih




