Povezane vesti
Lopandić: Vlast kriva za eskalaciju sukoba, teško je apelovati na njihov razum
N1 Info pre 29 dana
Potpredsednik Srbija centra (SRCE) prof. dr Duško Lopandić ocenio je danas da svako ko živi u ovoj zemlji i voli je mora da bude zabrinut zbog protesta i eskalacije krize koja prerasta u nasilje, a za to kao i do sada, isključivu odgovornost snosi vlast… »
Lopandić (SRCE): Vučić se i dalje ponaša kao vođa SNS-a
Danas pre 29 dana
Potpredsednik Srbija centra (Srce) Duško Lopandić ocenio je danas da svako u Srbiji mora biti zabrinut zbog protesta i eskalacije krize koja prerasta u nasilje, a da za to, kao i do sada, isključivu odgovornost snosi vlast, posebno Srpska napredna… »
„Vlast kriva za eskalaciju sukoba na protestima“
Nova pre 29 dana
Potpredsednik stranke Srbija centar (SRCE) Duško Lopandić ocenio je danas da je vlast kriva za eskalaciju sukoba na protestima. „Svako ko živi u ovoj zemlji mora da bude zabrinut zbog protesta i eskalacije krize koja prerasta u nasilje, a za to kao i do… »
Vesti dana »

Očekuje nas nestabilno vreme Spremite se za pljuskove, grmljavinu i jak olujni vetar
Dnevnik pre 13 minutajoš 12 povezanih

"Opasan razvoj događaja": Rubio: Za sada nije jasno da li je Rusija namerno lansirala dronove u Poljsku, veoma eskalatorni potez
Blic pre 7 satijoš 6 povezanih

Protest građana i skup koji je organizovala vlast protekli bez incidenata
Ritam grada Kg pre 6 satijoš 1 povezana

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane