Povezane vesti
Nemački sindikat radnika u auto-industriji pozvao akcionare da prihvate niže dividende
Auto blog 16.08.2025
Kristijane Bener (Christiane Benner), predsednica sindikata IG Metall, rekla je u saopštenju u petak da bi investitori u kompanijama FVolkswagen, BMW i Mercedes-Benc trebalo da pomognu u smanjenju pritiska na sektor, koji zapošljava stotine hiljada ljudi… »
Nemački sindikat radnika u auto-industriji pozvao akcionare da prihvate niže dividende
Biznis.rs 16.08.2025
industrija se bori sa padom prodaje i profita. Najmoćniji nemački sindikat radnika u automobilskoj industriji poziva akcionare glavnih proizvođača automobila u zemlji da prihvate niže dividende, jer se industrija bori sa padom prodaje i profita… »
Šefica njemačkog sindikata poziva na manje dividende auto divova
SEEbiz 16.08.2025
BERLIN - Najmoćniji njemački sindikat radnika u automobilskoj industriji poziva dioničare glavnih proizvođača automobila u zemlji da prihvate niže dividende dok se industrija bori s padom prodaje i padom dobiti. Christiane Benner, čelnica sindikata IG… »
Vesti dana »
Evropske akcije porasle nakon što je Tramp najavio deeskalaciju sukoba sa Iranom
RTV pre 1 satjoš 68 povezanih
U Kragujevcu skup podrške studentima uhapšenim u Novom Pazaru
Serbian News Media pre 1 satjoš 40 povezanih
Đurđević Stamenkovski: „5,5 milijardi dinara za mere aktivne politike zapošljavanja“
Serbian News Media pre 1 satjoš 25 povezanih
Arakči pozvao Rusiju i Kinu da spreče SAD da koriste SBUN za pritisak i eskalaciju
RTV pre 2 satajoš 59 povezanih




