Povezane vesti
Radnici komunalnog preduzeća skupili preko 300.000 dinara pomoći za porodice čiji su domovi uništeni u požaru
B92 17.08.2025
Da imaju veliko srce pokazali su zaposleni u JKP Šumadija iz Kragujevca koji su prikupili novčanu pomoć u iznosu od od 335.200 dinara za porodice čiji su domovi uništeni u nedavnim požarima. "Hvala svim zaposlenima na dobroti, spremnosti da pomognu i… »
Zaposleni u JKP Šumadija prikupljali pomoć za porodice čije su kuće oštećene u požaru
Glas Šumadije 17.08.2025
Zaposleni u Javno komunalnom preduzeću Šumadija Kragujevac još jednom su pokazali da solidarnost i humanost nemaju granica. U zajedničkoj akciji, sakupili su novčanu pomoć u iznosu od 335.200,00 dinara za porodice čiji su domovi uništeni u nedavnom… »
Do sada neviđen gest humanih ljudi: Radnici iz Kragujevca skupili preko 300.000 dinara za pomoć nakon požara
Telegraf 17.08.2025
Da imaju veliko srce pokazali su zaposleni u JKP Šumadija iz Kragujevca koji su prikupili novčanu pomoć u iznosu od od 335.200 dinara za porodice čiji su domovi uništeni u nedavnim požarima. - Hvala svim zaposlenima na dobroti, spremnosti da pomognu i… »
Vesti dana »
Rusija napala Kijev projektilima i dronovima, poginulo najmanje 10 osoba
Beta pre 42 minutajoš 28 povezanih
Svetsko prvenstvo uživo: Najbizarnija povreda u istoriji Mundijala, povredio se dok je slavio pobedu i iznet na nosilima
Nova pre 17 minutajoš 38 povezanih
(Foto/video) Spektakl pred 80.000 navijača: Engleska izbacila Meksiko sa Mundijala, u četvrtfinalu sa Norveškom
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 28 povezanih
Elvira Kovač: Politička volja postoji, cilj je da ove nedelje dobijemo Savet REM-a
RTS pre 12 minutajoš 17 povezanih




