Povezane vesti
Da li EU ima povoljniji sporazum o carinama sa SAD nego Ujedinjeno Kraljevstvo?
Vesti online 17.08.2025
EU i Ujedinjeno Kraljevstvo su zaključili trgovinske sporazume sa SAD u razmaku od skoro tri meseca, uvodeći nove carine na svoje uvoze. Prema Komisiji, EU je dobila bolji sporazum. Sveobuhvatna stopa Osetljivi poljoprivredni proizvodi. Iako se sporazum… »
"15 odsto bolje od 10 odsto": Da li EU ima povoljniji sporazum o carinama sa SAD nego Ujedinjeno Kraljevstvo?
Euronews 17.08.2025
EU i Ujedinjeno Kraljevstvo su zaključili trgovinske sporazume sa SAD u razmaku od skoro tri meseca, uvodeći nove carine na svoje uvoze. Prema Komisiji, EU je dobila bolji sporazum. Iako se sporazum koji je EU zaključila sa SAD-om, kojim se uvodi carina… »
Vesti dana »

'U neverici smo': Ukinut kućni pritvor za troje novosadskih aktivista
BBC News pre 20 minutajoš 49 povezanih

Georgiev: Pevaće Vučić Ursuli - "I kad me svi zaborave, nemoj ti, ruku pruži mi"
N1 Info pre 1 satjoš 50 povezanih

“Intimne usluge pružala u svom stanu, a zakazivala preko aplikacije” novi detalji o uhapšenoj zbog ucenjivanja Vujadina Evo šta je otkrio novinar Mladen Mijatović
Dnevnik pre 15 minutajoš 39 povezanih

BLOG Tepić o novim direktorima United grupe: „Sprovodi se agenda Aleksandra Vučića da ugasi slobodne medije do 1. novembra“
Nova pre 0 minutajoš 26 povezanih