Povezane vesti
"Cene su previsoke": Kupci stanova ne žure, već traže "dobru priliku"
B92 18.08.2025
Najnovije istraživanje sajta 4zida.rs, sprovedeno početkom avgusta među više od 400 korisnika sajta i 43 agencije za nekretnine, pokazuje da su kupci i zakupci danas oprezniji i sporiji u donošenju odluka. Više od polovine njih (56% kupaca i 45%… »
Oko 90 odsto kupaca i zakupaca stanova u Srbiji smatra da su cene previsoke
N1 Info 18.08.2025
Kupci i zakupci stanova u Srbiji, njih 90 odsto, ocenjuju da su cene previsoke, pokazalo je najnovije istraživanje koje je danas objavio sajt za nekretnine 4zida.rs, uz nalaz da više od 60 odsto ispitanika smatra da trenutna politička i društvena… »
Stanovi u Srbiji preskupi
Vesti online 18.08.2025
Kupci i zakupci stanova u Srbiji, njih 90 odsto, ocenjuje da su cene previsoke, pokazalo je najnovije istraživanje koje je danas objavio sajt za nekretnine 4zida.rs, uz nalaz da više od 60 odsto ispitanika smatra da trenutna politička i društvena… »
Za 90 odsto kupaca stanovi su preskupi
Danas 18.08.2025
Najnovije istraživanje sajta 4zida.rs, sprovedeno početkom avgusta među više od 400 korisnika sajta i 43 agencije za nekretnine, pokazuje da su kupci i zakupci danas oprezniji i sporiji u donošenju odluka, navodi se u saopštenju ovog sajta. Više od… »
Vesti dana »
Brnabić: Joveva apsolutno nema pravo da poziva na promene u Srbiji
Euronews pre 29 minutajoš 37 povezanih
Reporter Insajdera na prelazu Batrovci: Koliko se čeka prvog dana pune primene EES sistema i šta kažu putnici? (VIDEO)
Insajder pre 44 minutajoš 73 povezane
Oglasio se Korpusa garde islamske revolucije (IRGC): Nova faza upravljanja Ormuskim moreuzom
Pravda pre 3 satajoš 39 povezanih






