Povezane vesti
Deset godina od postavljanja kamena temeljca Gold gondole na Zlatiboru – od sna do simbola (VIDEO)
Zoom UE pre 23 dana
ZLATIBOR-Pre deset godina – 19. avgusta 2015. godine – na Preobraženje, položen je kamen temeljac za ono što će postati najduža panoramska gondola na svetu i najprepoznatljiviji simbol Zlatibora – Gold gondolu. Tog dana započeto je ostvarivanje sna koji… »
Od sna do simbola - deset godina od postavljanja kamena temeljca Gold gondole na Zlatiboru
Glas Zapadne Srbije pre 23 dana
Tog dana započeto je ostvarivanje sna koji je generacijama živeo među Zlatiborcima, a danas se milioni posetilaca dive njegovom ostvarenju. Od prve svečane vožnje u januaru 2021. godine, gondola je prerasla u mnogo više od prevoznog sredstva. Ona je… »
Deset godina od postavljanja kamena temeljca Gold gondole na Zlatiboru – od sna do simbola
Užice oglasna tabla pre 23 dana
Pre tačno deset godina – 19. avgusta 2015. godine – na Preobraženje, položen je kamen temeljac za ono što će postati najduža panoramska gondola na svetu i najprepoznatljiviji simbol Zlatibora – Gold gondolu. Tog dana započeto je ostvarivanje sna koji je… »
Vesti dana »

Nebo se namrštilo, sprema se nevreme RHMZ izdao upozorenje za grad, olujni vetar i pljuskove, najkritičnije u ovim delovima Srbije!
Alo pre 1 satjoš 61 povezana

Vlada Srbije usvojila odluku o povećanju minimalne zarade sa 404 na 551 evro
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 41 povezana

Ovaj deo Srbije večeras na udaru nevremena Najnovije upozorenje RHMZ: Pljuskovi s grmljavinom, praćeni jačim vetrom
Alo pre 4 minutajoš 19 povezanih

Oglasila se Zvezda nakon sramnog napada na Nikolu Kalinića, uvrede nazvala „pokušajem diskreditacije“
Nova pre 49 minutajoš 13 povezanih

Petković: Insistirali smo na ZSO, to je okvir za opstanak Srba, ali Prištinu ne interesuje ZSO
Telegraf pre 49 minutajoš 21 povezana