Povezane vesti
Ova zemlja EU podiže ograničenje brzine na 150 km/h
Vesti online pre 21 dana
Češka postaje prva zemlja Evropske unije koja testira povećanje ograničenja brzine na auto-putevima na 150 km/h. Primeri iz Austrije i Holandije. Novi elektronski saobraćajani znaci već su postavljeni na delu auto-puta D3 od Praga prema Lincu, a… »
U ovoj evropskoj zemlji voziće se na auto-putu 150 km/h
Kamatica pre 22 dana
150 km/h. Testiranje počinje krajem septembra na deonici autoputa D3 u dužini od 50 kilometara, koja povezuje Tabor i Češke Budjejovice, na putu od Praga ka Lincu. Na toj deonici su već postavljeni elektronski saobraćajni znakovi sa promenljivim… »
Ova evropska država ulazi u istoriju kao prva koja će najveću dopuštenu brzinu vožnje podići na 150 km/h
Blic pre 22 dana
Jedne će zabrinuti a druge obradovati vest da će ograničenje brzine u jednoj evropskoj državi biti povećano na čak 150 km/h i to zahvaljujući novom sistemu. Češka uvodi ovu novinu kako bi omogućila vožnju do 150 km/h samo kada vremenski uslovi i uslovi u… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 78 povezanih

Prvi kadrovi iz sale, proslava "pod zvezdama": Ćerka Saše Matića okupila 600 ljudi, scene kao iz filma
Telegraf pre 10 minutajoš 29 povezanih

Minimalac pod pritiskom, Nikolić: "Inflacija će uzeti danak, realna vrednost minimalne zarade dosta niža"
Euronews pre 3 satajoš 41 povezana

„Kaliniću blokaderu uctašo“: Poruke mržnje legendarnom košarkašu
Sport klub pre 1 satjoš 15 povezanih

Ovo je puška kojom je ubijen čarli Kirk: Smrtonosni metak bio kalibra velike snage, koristi se i u snajperima (foto)
Kurir pre 41 minutajoš 18 povezanih