Povezane vesti
Centralna banka okleva - inflacija?
B92 22.08.2025
Američka centralna banka okleva sa smanjenjem kamata zbog straha od inflacije izazvane carinama, pokazali su najnoviji zapisi sa julskog sastanka o monetarnoj politici. Na sastanku je odlučeno da referentna kamatna stopa peti put zaredom ostane u rasponu… »
Kriza na berzi pred, možda, poslednje obraćanje Džeroma Pauela: Američki indeksi u padu dok FED razmatra dalje korake
Blic 22.08.2025
Američke akcije pale su na današnjem otvaranju berzi, čime je produžen loš niz, dok se na tržištima procenjuje da li će Federalne rezerve (FED) da snize kamatne stope i analiziraju kvartalni izveštaji trgovaca na malo zbog naznaka o potrošačkoj snazi… »
Američka centralna banka odlaže smanjenje kamata: Strah od inflacije usporava odluku
Telegraf 22.08.2025
Američka centralna banka okleva sa smanjenjem kamata zbog straha od inflacije izazvane carinama, pokazali su najnoviji zapisi sa julskog sastanka o monetarnoj politici, na kojem je odlučeno da referentna kamatna stopa peti put zaredom ostane u rasponu od… »
Vesti dana »
Rusi pristali da prodaju svoj deo u NIS-u! Ministarka Đedović Handanović prvi put o trećoj strani u pregovorima (video)
Kurir pre 3 minutajoš 35 povezanih
Narodna banka Srbije dobila upozorenje zbog NIS-a: Oglasila se Jorgovanka Tabaković
Mondo pre 53 minutajoš 36 povezanih
Milomir Jaćimović prekinuo štrajk glađu, ostaje ispred Banovine do petka
Luftika pre 6 satijoš 10 povezanih
Stevandić prvi stao u odbranu Đajića: On nije narkodiler, znam ga, blato ne pomaže
Danas pre 23 minutajoš 23 povezane




