Повезане вести
На конкурсу за привреднике у селима локалне самоуправе добиле 3,6 милиона динара
Блиц 22.08.2025
На конкурс који је за поспешивање привредних активности у руралним крајевима крајем прошле године покренуло Министарство за бригу о селу, пријавиле су се 72 локалне самоуправе, од којих је 14 добило новац и то укупно 3,6 милиона… »
Подстицај за руралне крајеве
РТК 22.08.2025
На конкурс који је за поспешивање привредних активности у руралним крајевима крајем прошле године покренуло Министарство за бригу о селу, пријавиле су се 72 локалне самоуправе, од којих је 14 добило новац и то укупно 3,6 милиона… »
Кркобабић: На конкурсу за привреднике у селима локалне самоуправе добиле 3,6 милиона динара
РТВ 22.08.2025
БЕОГРАД - На конкурс који је за поспешивање привредних активности у руралним крајевима крајем прошле године покренуло Министарство за бригу о селу, пријавиле су се 72 локалне самоуправе, од којих је 14 добило новац и то укупно… »
Нови живот за руралне крајеве Србије – 14 локалних самоуправа добило 3,6 милона динара
РТС 22.08.2025
Како би охрабрило привреднике да остану у руралним крајевима Министарство за бригу о селу је крајем прошле године покренуло програм за поспешивање привредних активности у тим деловима земље. Министар за бригу о селу Милан… »
Вести дана »
СРЦЕ: ЕУ да размотри мере личних санкција за оне у кругу власти који презиру закон и шире насиље
Недељник пре 1 сатјош 20 повезаних
Србија у неизвесности: Москва ћути о НИС-у и гасу, нико не зна ко би могао да га купи
Мондо пре 1 сатјош 13 повезаних
Почела примена мера у Аустралији: Млађима од 16 година забрањене друштвене мреже
Данас пре 1 сатјош 14 повезаних






