Povezane vesti
Počeli ,,Dani karanfila“ u Vranjskoj Banji
OK radio 22.08.2025
U Vranjskoj Banji je danas počela tradicionalna manifestacija ,,Dani karanfila 2025“ i trajaće do nedelje 24. avgusta. Jutarnja budilica trubača označila je početak manifestacije, a u toku dana biće organizovano takmičenje u spremanju starih srpskih… »
Počeli Dani karanfila u Vranjskoj Banji: U petak uveče nastupa Đani
Vranje news 22.08.2025
Jutarnjom budilicom trubača u Vranjskoj Banji je u petak počela tradicionalna manifestacija Dani karanfila 2025, koja će trajati do nedelje 24. avgusta. Za prvi dan planirani su takmičenje u pripremanju starih srpskih jela, lovačkih i ribolovačkih… »
„Dani karanfila“ u Vranjskoj Banji: Kiša protiv budilice, zastave i grbmesta na svakoj banderi
Jug press 22.08.2025
VRANJE-VRANJSKA BANJA Kiša koja je počela da pada na području Vranjske Banje u petak 22. avgusta u šest sati, pokvasila je i muzičare i njihove instrumente dok su svirali tradicionalnu budilicu u osam sati na vidikovcu iznad ovog mesta, označavajući… »
Vesti dana »
Prve slike restorana u kom je Kekin saradnik poslednji put viđen živ: Sve vrvi od policije, uhapšeno 8 osoba
Telegraf pre 18 minutajoš 78 povezanih
Milivojević: „Napad ispred Pravnog fakulteta posledica Vučićevog huškanja“
Serbian News Media pre 2 satajoš 76 povezanih
Rukometaši Srbije poslali jaku poruku: Evo šta su poručili nakon meča protiv Mađarske
Večernje novosti pre 2 satajoš 39 povezanih
Bobičasto voće s hepatitisom A: Nemačka izdala novo upozorenje za namirnice iz Srbije
Vreme pre 9 satijoš 27 povezanih




