Povezane vesti
Grad Niš raspisao tender za uređenje dvorišta vrtića "Višnjica" u naselju Pantelej
Ekapija 25.08.2025
(Foto: Dmitri Ma/shutterstock.com) Gradska uprava za lokalni ekonomski razvoj i investicije iz Niša raspisala je tender za parterno uređenje vrtića "Višnjica" u naselju Pantelej u tom gradu. Tako će vrtić, koji je otvoren pre više od godinu dana, dobiti… »
Više od godinu dana od „svečanog otvaranja“ vrtića „Višnjica“ u Panteleju, raspisan tender za uređenje dvorišta
Južne vesti 25.08.2025
Nakon što je vrtić „Višnjica“ u niškom naselju Pantelej juna konačno dobio upotrebnu dozvolu, iako je svečano otvoren pre više od godinu dana, Gradska uprava za lokalni ekonomski razvoj traži firmu koja će parterno urediti i opremiti dvorište ovog… »
Vesti dana »
Srbija pod udarom ekstremnog toplotnog talasa sa temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 71 povezana
Tragedija potresla Užice, ovo su slike sa lica mesta: Tela pronađena u bagrenju - građani otkrili važan detalj vezan za tu lokaciju (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 1 satjoš 24 povezane
Zahtevi za ostavku ministra prosvete nakon izjava o Jovinoj gimnaziji
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 18 povezanih
Vučević: Avgustovski dani će uvek sećati na tugu i bol srpskog naroda
NIN pre 26 minutajoš 78 povezanih
Hapoel preti Zvezdi pred veliki duel: "Velike razlike mogu da se smanje uz srce i dušu"
Mondo pre 1 satjoš 23 povezane


