Povezane vesti
Paunović: Tema o Jedinstvenom biračkom spisku ispolitizovana, nema razloga za prevremene izbore
RTV 26.08.2025
BEOGRAD - Mnistarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović izjavila je danas da je tema o Jedinstvenom biračkom spisku maksimalno ispolitizovana i da nije najvažnija u ovom trenutku u Srbiji, ali da smatra da je potrebno unaprediti JBS i… »
Paunović: Reforma jedinstvenog biračkog spiska ispolitizovana tema
NIN 26.08.2025
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović ocenila je danas da su razgovori o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku bili teški te dodala da je ta tema ispolitizovana. Snežana Paunović je gostujući na televiziji… »
Ministarka: „Tema biračkog spiska ispolitizovana, vanredni izbori nisu dobro rešenje“
Nedeljnik 26.08.2025
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović ocenila je danas da su razgovori o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku bili teški te dodala da je ta tema ispolitizovana. Ona je gostujući na televiziji Pink kazala da… »
Ministarka Paunović: Reforma jedinstvenog biračkog spiska ispolitizovana tema
Danas 26.08.2025
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović ocenila je danas da su razgovori o izmenama i dopunama Zakona o jedinstvenom biračkom spisku bili teški te dodala da je ta tema ispolitizovana. Ona je gostujući na televiziji Pink kazala da… »
Vesti dana »
Najmanje 10 poginulih u eksploziji tokom novogodišnje proslave u Švajcarskoj
Vreme pre 7 minutajoš 17 povezanih
Dva dečaka i devojčica rođeni u Beogradu u prvom minutu 2026. godine
N1 Info pre 57 minutajoš 17 povezanih
Prvog dana 2026. godine do 10 stepeni, a onda promena vremena: Za vikend stiže sneg
Euronews pre 42 minutajoš 12 povezanih
Mali o licenci za NIS: Dobre vesti rezultat ozbiljne diplomatske borbe koju vodi Vučić
RTK pre 17 minutajoš 11 povezanih





