Povezane vesti
U Kragujevac stigao Gambijac Džardžu
Sportski žurnal 27.08.2025
Radnički našao zamenu za Vidosavljevića. Posle odlaska Milutina Vidosavljevića u Vojvodinu Radnički 1923 je brzo doveo novog špica Jankuba Džardžu (29), Gambijca iz Kevili Ruenua, francuskog trećeligaša. Ove sezone akvizicija Kragujevčana postigla je tri… »
Radnički doveo novog napadača: Gambijac Džardžu stigao kao zamena za Vidosavljevića
iKragujevac 27.08.2025
Nakon odlaska Milutina Vidosavljevića u Vojvodinu, Radnički iz Kragujevca pronašao je pojačanje u ofanzivnoj liniji. U tabor „crvenih“ stigao je 29-godišnji Jankuba Džardžu, napadač poreklom iz Gambije, koji dolazi iz francuskog trećeligaša Krivelija. –… »
Radnički u Francuskoj našao zamenu za Vidosavljevića
B92 27.08.2025
Jankuba Džardžu je novo pojačanje Radničkog iz Kragujevca, objavio je klub. On stiže iz francuskog trećeligaša Krivelija. Kako je otišao Milutin Vidosavljević u Vojvodinu, tim iz Šumadije je morao da mu dovede zamenu. Izbor je pao upravo na 29-godišnjeg… »
Vesti dana »
Bugarska je pobedila na Evroviziji 2026: Žestoka trka sa Izraelom obeležila finale
Nova pre 18 minutajoš 28 povezanih
Ovo je Bugarka koja je pobedila na Evroviziji: zapalila scenu, ima izdata samo dva albuma - i ovoliko godina
Telegraf pre 18 minutajoš 21 povezana
Kiša i olujni vetar u Srbiji, nagli pad temperature Oglasio se RHMZ, a evo šta nas očekuje do kraja meseca i kad stiže otopljenje
Dnevnik pre 58 minutajoš 10 povezanih
Na današnji dan: Poginuo Kraljević Marko, umro vojvoda Putnik, počela istraga o aferi Votergejt
Radio 021 pre 1 satjoš 7 povezanih
OTKRIVAMO Najezda kupaca na NIS u foto-finišu: Forbes Srbija došao do novih zainteresovanih
Forbes pre 8 minutajoš 1 povezana



