Povezane vesti
Visok skoro kao Žigić, dribla kao Mesi: Za njega je hitno iskeširano 85 miliona evra i pokreće lavinu
Mondo 29.08.2025
Nemački napadač Nik Voltemade (23) novi je fudbaler Njukasla, javlja italijanski insajder Fabricio Romano. Odlučile su "svrake" da na kraju letnjeg prelaznog roka ipak kupe napadača, svesne da im je neophodan za nastavak sezone, tako da su ponudili za… »
Gledao kako njegov klub gubi 5:1 od Zvezde, sada je prodat za 90 miliona evra...
Telegraf 29.08.2025
Ne zna se kakvo je trenutno stanje sage oko Aleksandera Isaka i odlaska iz Njukasla u Liverpul, pošto je posao stopiran nedavno, ali sudeći prema transferu kluba sa Sent Džejms Parka, deluje da bi i tu nešto moglo da se desi. Oni su pronašli zamenu za… »
Vesti dana »
Vučić u Parizu na poziv Makrona: Predsednik Srbije prisustvuje obeležavanju Dana Republike Francuske
RTV pre 4 satijoš 1 povezana
Prestanak padavina uz rast temperature: Danas preko 30 stepeni širom Srbije
Mondo pre 31 minutajoš 5 povezanih
Sa jedne strane jamal, a sa druge mbape! Ko će se plasirati u finale Mundijala? Španija ili Francuska! Evo ko je favorit na večerašnjoj utakmici!
Kurir pre 2 satajoš 2 povezane
Povređeni u nesreći u Lipcima se oporavljaju: petoro stabilno, troje na kućnom lečenju
Euronews pre 5 satijoš 1 povezana



