Повезане вести
Гујон и чувени француски кувар: Желимо да направимо јело, симбол пријатељства Србије и Француске
РТВ 29.08.2025
ЛИОН - Директор Канцеларије за јавну и културну дипломатију Арно Гујон разговарао је у Лиону са чувеним француским куваром Кристијаном Тетдуаом, носиоцем Мишелинове звездице и председником Асоцијације мајстора кулинарства… »
Гујон и чувени француски кувар: Желимо да направим јело симбол пријатељства Србије и Француске
Еуроневс 29.08.2025
Директор Канцеларије за јавну и културну дипломатију Арно Гујон разговарао је у Лиону са чувеним француским куваром Кристијаном Тетдуаом (Ћристиан Тетедоие), носиоцем Мишелинове звездице и председником Асоцијације мајстора… »
Арно Гујон са председником Асоцијације мајстора кулинарства Француске
Телеграф 29.08.2025
Директор Канцеларије за јавну и културну дипломатију Арно Гујон се током боравка у Француској састао са чувеним француским куваром Кристијаном Тетдуаом (Цхристиан Тетедоие), носиоцем Мишелинове звездице и председником Асоцијације… »
Вести дана »
Вучиц́ са Макроном три сата о сарадњи: Данас састанак са Американцима о НИС-у
Спутник пре 27 минутајош 11 повезаних
Временска прогноза за 14. новембар: Сунчано и релативно топло, на овим деоницама смањена видљивост због магле
Мондо пре 31 минутајош 10 повезаних
После магловитог јутра данас претежно сунчано, максимална температура од 15 на северу до 18 на југу земље
Н1 Инфо пре 22 минутајош 8 повезаних
Жена повређена у судару Хитна помоћ интервенисала и због особа у алкохолисаном стању
Ало пре 57 минутајош 8 повезаних




