Povezane vesti
Stižu nova pravila na granici! Od 12. oktobra nećete moći da je pređete kao pre, Srbe čeka drugačija procedura
Kurir 02.09.2025
Počeće s radom novi elektronski sistem za praćenje ulazaka i izlazaka, poznat kao EES (Entry/Exit System). Ovaj sistem će zameniti dosadašnje ručno pečatiranje pasoša i ima za cilj da poveća bezbednost, spreči ilegalne boravke i smanji gužve na… »
Novi sistem za ulazak u Šengen zonu od 12. oktobra: EES zamena za pečatiranje pasoša
Serbian News Media 02.09.2025
Od 12. oktobra, građani Srbije koji putuju u zemlje Šengenskog prostora moraće da se prilagode novim, strožim pravilima ulaska. Stupa na snagu novi elektronski sistem za praćenje ulazaka i izlazaka, poznat kao EES (Entry/Exit System). Ovaj sistem… »
Od 12. oktobra stroža pravila na granicama: Srbi više neće moći da ulaze u Šengen zonu kao pre
Mondo 02.09.2025
Od 12. oktobra, putnici iz Srbije koji ulaze u zemlje Šengenskog prostora, poput Hrvatske ili Grčke, suočiće se s novim, strožim pravilima ulaska. Počeće s radom novi elektronski sistem za praćenje ulazaka i izlazaka, poznat kao EES (Entry/Exit System)… »
Vesti dana »
'Rusi pristali da prodaju njihov deo u NIS-u': Ministarka energetike
BBC News pre 5 minutajoš 27 povezanih
Tabaković (NBS): Sekundarne sankcije značile bi obustavu svih plaćanja, ne želim da kažem ništa o specijalnoj operaciji
Danas pre 25 minutajoš 41 povezana
(BLOG) Posle prekida štrajka glađu: Dijana Hrka i Milomir Jaćimović i dalje u šatorima
N1 Info pre 50 minutajoš 14 povezanih
Đedović Handanović: Ruski vlasnici pristali da prodaju svoj deo vlasništva u NIS-u
Bloomberg Adria pre 50 minutajoš 64 povezane




