Povezane vesti
Savez koji treba da brine SAD
Vesti online 02.09.2025
Lideri Rusije, Kine i Indije demonstrirali su jedinstvo na samitu Šangajske organizacije za saradnju (ŠOS) na način koji je postao izazov spoljnoj politici američkog predsednika Donalda Trampa, piše „Volstrit džornal“. Gest jedinstva između kineskog… »
Kina pozvala na multipolarni svet: Koje su ključne poruke samita Šangajske organizacije za saradnju?
Euronews 02.09.2025
Samit Šangajske organizacije za saradnju (ŠOS), održan od 31. avgusta do 1. septembra 2025. u Tjenđinu, okupio je lidere iz preko 20 zemalja, uključujući kineskog predsednika Si Đinpinga, ruskog predsednika Vladimira Putina i indijskog premijera Narendre… »
Kina i Rusija izazivaju Vašington: Trampov haos učinio ih pouzdanijim partnerima
Politika 02.09.2025
Lideri Rusije, Kine i Indije pokazali jedinstvo na samitu Šangajske organizacije za saradnju. Rusija i Kina pokazuju veću stabilnost kao međunarodni partneri u poređenju sa Sjedinjenim Američkim Državama pod vođstvom predsednika Donalda Trampa, ocenio je… »
Vesti dana »
Najmanje 32 poginulih u snažnim zemljotresima u Venecueli, strahuje se od većeg broja žrtava
Beta pre 34 minutajoš 21 povezana
Fudbaleri Brazila savladali Škotsku, Južna Afrika i Bosna i Hercegovina prošli dalje
RTV pre 43 minutajoš 61 povezana
Bosna i Hercegovina u nokaut fazi Mundijala: 'Neka žurka traje sedam dana'
BBC News pre 9 minutajoš 22 povezane
Snažni zemljotresi u Venecueli, najmanje 32 poginulo: Strahuje se da ima još žrtava
Nova pre 19 minutajoš 9 povezanih




