Povezane vesti
Hrvatski ministar: Zagreb nema veze s političkim problemima u Srbiji
N1 Info 02.09.2025
Potpredsednik Vlade Hrvatske i ministar odbrane Ivan Anušić je danas izjavio da Zagreb nema nikakve veze s političkim problemima u Srbiji. Komentarišući ocenu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić da je strateški cilj Hrvatske da u Srbiji izbije… »
Hrvatski ministar: Zagreb nema veze s političkim problemima u Srbiji
Beta 02.09.2025
Potpredsednik vlade Hrvatske i ministar odbrane Ivan Anušić je danas izjavio da Zagreb nema nikakve veze s političkim problemima u Srbiji. Komentarišući ocenu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić da je strateški cilj Hrvatske da u Srbiji izbije… »
Hrvatski ministar: Zagreb nema veze s političkim problemima u Srbiji
Radio sto plus 02.09.2025
Komentarišući ocenu predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić da je strateški cilj Hrvatske da u Srbiji izbije građanski rat, Anušić je novinarima rekao da Srbija očito ima velike unutrašnjo-političke probleme, a prstom pokazuje prema Zagrebu kao razlog… »
Vesti dana »
Skupština usvojila zakone o roditeljima-negovateljima, o oružju i municiji, izmene Krivičnog zakonika
RTS pre 29 minutajoš 43 povezane
'Čuli su se vrisci': Oštećen prozor aviona tokom leta Rajanera iz Grčke, povređen putnik iz Srbije
BBC News pre 50 minutajoš 48 povezanih
Afrička kuga svinja potvrđena kod 496 gazdinstava, održan hitan sastanak kriznog centra
RTS pre 1 satjoš 30 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji: Evo koliko ćemo plaćati benzin i dizel u narednih 7 dana
Kurir pre 5 satijoš 29 povezanih




