Povezane vesti
Gajić: Dolovac nesmenljiva, tužilaštvo neefikasno, pravda nedostižna
RTV 04.09.2025
BEOGRAD - Advokat Vladimir Gajić izjavio je da su ustavne promene u oblasti pravosuđa bile ozbiljna greška, što se, kako je naveo, danas jasno vidi na primeru stanja u javnom tužilaštvu. Na primeru tragedije u Novom Sadu vidimo da naše tužilaštvo nije u… »
Gajić: Dolovac nesmenljiva, tužilaštvo neefikasno, pravda nedostižna
Euronews 04.09.2025
Advokat Vladimir Gajić izjavio da su ustavne promene u oblasti pravosuđa bile ozbiljna greška, što se, kako je rekao, danas jasno vidi na primeru stanja u javnom tužilaštvu. "Na primeru tragedije u Novom Sadu vidimo da naše tužilaštvo nije u stanju da se… »
Tužilaštvo doliva ulje na vatru nemirima u Srbiji
Ozon press 04.09.2025
Predsednik Narodne stranke, advokat Vladimir Gajić, izjavio je danas da tužilaštvo „doliva ulje na vatru društvenim nemirima“ svojom neefikasnošću i nesposobnošću, jer istraga stoji i nema optužnice ni posle 10 meseci od pada nadstrešnice u Novom Sadu u… »
Vesti dana »
Krivična prijava protiv Novosađanina (71): Nosio lovačku pušku na području Nacionalnog parka Fruška gora
Newsmax Balkans pre 5 minutajoš 31 povezana
Mlekari na protestu u Kraljevu građanima razdelili mleko i tako ukazali na bezizlaznu situaciju u kojoj se nalaze
Glas Šumadije pre 2 satajoš 29 povezanih
Kosovo: Optužnica protiv 21 pripadnika VJ i MUP Srbije zbog navodnog ratnog zločina u Račku
Beta pre 10 minutajoš 19 povezanih





