Povezane vesti
Egipat optužuje Izrael za genocid nad Palestincima
Politika 05.09.2025
Ministar spoljnih poslova Egipta optužio Izrael za genocid i masovno ubijanje civila, dok Netanjahu tvrdi da Kairo blokira izlazak stanovnika Gaze. Egipatski ministar spoljnih poslova je upozorio danas da Egipat neće tolerisati masovno raseljavanje… »
Egipat neće tolerisati raseljavanje Palestinaca, pooštrava retoriku o ratu u Gazi
Nova 05.09.2025
Egipat neće tolerisati masovno raseljavanje Palestinaca i genocid, rekao je egipatski ministar spoljnih poslova Badr Abdelati. „Raseljavanje nije opcija i to je crvena linija za Egipat i nećemo dozvoliti da se to dogodi“, rekao je Abdelati novinarima u… »
Egipat neće tolerisati raseljavanje Palestinaca, pooštrava retoriku o ratu u Gazi
NIN 05.09.2025
Egipat neće tolerisati masovno raseljavanje Palestinaca i genocid, izjavio je egipatski ministar spoljnih poslova Badr Abdelati. „Raseljavanje nije opcija i to je crvena linija za Egipat i nećemo dozvoliti da se to dogodi“, rekao je Abdelati novinarima… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za četvrtak, 13. avgust: Pretežno sunčano, na jugoistoku moguća kiša
Insajder pre 47 minutajoš 11 povezanih
Hitna pomoć: Muškarac teško povređen pri padu sa pasarele u Rakovici
Insajder pre 27 minutajoš 21 povezana
Vatrogasci celu noć branili kuće kod Herceg Novog, stigao avion MUP Crne Gore
Newsmax Balkans pre 17 minutajoš 6 povezanih





