Povezane vesti
Oglasio se čečenski vođa Kadirov: Prekid borbi nije dobar za Rusiju, ovo je uslov za mir
Kurir 07.09.2025
Kako pišu RIA Novosti, lider Čečenije, Ramzan Kadirov, izjavio je u intervjuu za ovaj ruski medij da sebe ne smatra pristalicom zaustavljanja borbenih dejstava u zoni sukoba u Ukrajini. Prema njegovim rečima, prekid borbi u ovom trenutku nije povoljan za… »
Javio se Kadirov i ima brutalnu poruku za Ukrajinu
B92 07.09.2025
Čečenski lider Ramzan Kadirov izjavio je da nije pristalica prekida vojnih dejstava u zoni Specijalne vojne operacije i dodao da će mir biti moguć tek kada Ukrajina postane region ili okrug Rusije. "Uopšte nisam pristalica prekida borbenih dejstvava u… »
Kadirov najoštrije zapretio: Mir moguć kada Ukrajina postane region Rusije
Večernje novosti 07.09.2025
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov izjavio je da nije pristalica prekida vojnih dejstava u zoni Specijalne vojne operacije i dodao da će mir biti moguć tek kada Ukrajina postane region ili okrug Rusije. Foto: Shutterstock/Jutjub/BBC News „Uopšte nisam… »
Bomba izjava ramzana kadirova Ukoliko žele mir, ovo moraju hitno da urade
Alo 07.09.2025
Mir je moguć samo kad Ukrajina postane deo Rusije, rekao je predsednik ruske Republike Čečenije Ramzan Kadirov. Šef Čečenije, Ramzan Kadirov, rekao je da sebe ne smatra pristalicom zaustavljanja vojnih dejstava u Ukrajini. Svoj stav je otkrio u intervjuu… »
Vesti dana »
CIK Kosova utvrdio rokove za organizovanje vanrednih parlamentarnih izbora
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Advokat o odluci Apelacionog suda u Beogradu: Presuda Kecmanovićima ukinuta iz proceduralnih razloga
Danas pre 8 satijoš 4 povezane
Sutra Dan narodnog pozorišta u Beogradu, uskoro objavljivanje decembarskog repertoara
Danas pre 9 satijoš 1 povezana






