Povezane vesti
Milijarder upozorava svet, prognoze su najcrnje „Sledi ekonomski haos, privrede će doživeti srčani udar“
Dnevnik 08.09.2025
Rej Dalio, 76-godišnji milijarder i osnivač investicionog fonda "Bridžvoter asošiejs", upozorava na ekonomsku krizu u SAD i drugim zapadnim zemljama. Osnovao je svoj fond pre 50 godina, svedočeći brojnim krizama, a sada deli svoje teorije u novoj knjizi… »
Bogati investitor izneo šokantnu teoriju: Ranije sve čuvao za sebe da se obogati, a sada rešio da pomogne drugima
Mondo 08.09.2025
Milijarder Rej Dalio (76) vodi jedan veliki investicioni fond Bridgewater Associates i u odnosu na većinu kolega sa Wall Streeta svedočio je većem broju kriza. Ranije je svoje teorije čuvao za sebe kako bi se obogatio. Sada uverava da je u fazi života u… »
Ekonomski krah na pomolu? "Velika kriza će se dogoditi za tri godine"
Alo 08.09.2025
Rej Dalio, 76-godišnji milijarder i osnivač investicijskog fonda Bridgewater Associates, upozorava na ekonomsku krizu u SAD i drugim zapadnim zemljama. Svoj fond osnovao je pre 50 godina, svedočeći brojnim krizama, a sada svoje teorije deli u novoj… »
Vesti dana »
Stiže nam nagli preokret vremena: Danas prolećne temperature, za vikend sneg
Euronews pre 1 satjoš 15 povezanih
Narodni poslanik, ministar, blizak saradnik Slobodana Miloševića: Ko je bio Branislav Bane Ivković?
Euronews pre 3 minutajoš 9 povezanih






