Povezane vesti
Svetski dan fizioterapeuta obeležen u Niškoj Banji: Kretanje kao lek za dug život
Glas juga pre 29 dana
Sanela Tasić, glavni fizioterapeut Instituta „Niška Banja“, istakla je da ovogodišnji slogan „Pokret je život“ posebno naglašava značaj fizičke aktivnosti kod starije populacije. „Pokret ima ogromne blagodeti za čovečiji organizam. On služi za jačanje… »
Obeležen Svetski dan fizioterapeuta u Niškoj Banji
Niške vesti pre 29 dana
Dan fizioterapeuta obeležava se još od 1951. godine, a od 1996. je zvanično proglašen Danom fizioterapeuta. Obeležava se u preko sto zemalja u svetu. „Ovaj dan ujedinjuje sve terapeute, odnosno on je tu da nam pokaže koliko je velika uloga terapeuta u… »
Pokret je život – Dan fizioterapeuta u Institutu Niška Banja u znaku starijih osoba
Gradski portal 018 pre 29 dana
Institut za lečenje i rehabilitaciju „Niška Banja” tradicionalno je i ove godine obeležio Svetski dan fizioterapeuta, pod sloganom „Pokretom do zdravlja”. U parku ispred stacionara „Radon” fizioterapeuti Instituta pokazivali su vežbe opšte kondicije i… »
Vesti dana »

"Kako nemate malo griže savesti": Rasprava poslanika u Skupštini Srbije, pominjao se Nacionalnom stadion, novi zakoni, pad nadstrešnice i "najsmešniji virus" (video)
Blic pre 13 minutajoš 38 povezanih

Janaf dobio produženje licence do 15. oktobra, bez informacija za NIS
Ekapija pre 12 minutajoš 37 povezanih

Srbi iz Australije došli da se provozaju brzom prugom: Oduševljeni smo! (video)
Alo pre 3 minutajoš 28 povezanih

Od "Boja na Kosovu" do "Zone Zamfirove": Najveća ostvarenja Zdravka Šotre
Euronews pre 1 satjoš 70 povezanih

Naredni dani u Novom Sadu suvi i uz povremeno sunce, a biće i toplije
Radio 021 pre 12 minutajoš 27 povezanih