Povezane vesti
Otac preminuo na sahrani svog sina: Srušio se dok je posmatrao kako unose kovčeg u kapelu "Umro je zbog slomljenog srca"
Kurir pre 1 dan
Norman Vajt (61) srušio se na komemoraciji svom sinu Dejvidu Bejlickiju (41) koji je preminuo na desetu godišnjicu sahrane svojih mrtvorođenih sinova blizanaca. Normanova ćerka izjavila je da je ova velika tragedija porodicu ostavila u stanju „potpunog… »
Otac preminuo na sahrani svog sina: Tragedija kakva se ne pamti: "Umro je od tuge" (foto)
Blic pre 1 dan
Neverovatna porodična tragedija potresla je Midlsbro u Velikoj Britaniji. Norman Vajt (61) je preminuo od srčanog udara na sahrani svog sina Dejvida Bejlickog (41), dok je kovčeg sa Dejvidovim posmrtnim ostacima unet u kapelu. Dejvid je pronađen mrtav… »
Tuga! Otac se srušio i umro dok su kovčeg njegovog sina unosili u kapelu: Pre 10 godina sahranio i blizance
Telegraf pre 1 dan
Norman Vajt (61) srušio se i umro dok su kovčeg s telom njegovog sina Davida unosili u kapelu u Severnom Jorkširu. Veruje se da je otac u trenutku kada su unosili kovčeg od tuge doživeo srčani udar koji je za njega bio fatalan. Norman je pre deset godina… »
Vesti dana »

Uhapšen ubica Čarlija Kirka: Oglasio se direktor FBI, zvaničnici otkrili: Atentator bio obučen u crno, najverovatnije pucao sa krova
Blic pre 5 minutajoš 19 povezanih

Oblačno i nestabilno, povremeno s kišom i pljuskovima, ponegde s olujnim vetrom
RTV pre 1 satjoš 1 povezana

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Zaustavljena isporuka gasa u nekoliko beogradskih naselja nakon oštećenja gasovoda na Trošarini
Danas pre 4 satijoš 1 povezana