Povezane vesti
Autobus sa 64 đaka izgoreo pre više od 3 meseca: Istraga prebačena u Prokuplje, roditelji besni
Kurir pre 6 sati
Nakon predloga Osnovnog javnog tužilaštva u Zaječaru, da se istraga o autobusu koji je 2. juna izgoreo kod mesta Krivi Vir, i u kojem je bilo 64 učenika prokupačke Osnove škole "Nikodije Stojanović Tatko" koji su na sreću minut pre požara izašli, po… »
Istraga o izgorelom autobusu na ekskurziji prebačena u Prokuplje – roditelji sumnjaju na odugovlačenje
Rešetka pre 8 sati
Nakon predloga Osnovnog javnog tužilaštva (OJT) u Zaječaru, da se istraga o požaru autobusa kod Krivog vira prebaci u drugu nadležnost, Apelaciono javno tužilaštvo u Nišu odlučilo je da predmet ustupi OJT-u u Prokuplju. Podsetimo, autobus sa 64 učenika… »
Istraga o autobusu koji se zapalio kada su učenici krennuli na ekspurziju prebačena u Prokuplje
Prokuplje press pre 8 sati
Nakon predloga Osnovnog javnog tužilaštva u Zaječaru, da se istraga o autobusu koji je 2. juna izgoreo kod mesta Krivi vir, i u kojem je bilo 64 učenika prokupačke Osnove škole „Nikodije Stojanović Tatko“ koji su na sreću u minut pre požara izašli, po… »
Vesti dana »

Prognoza vremena u Srbiji: narandžasti meteoalarm za četvrtak zbog nepogoda sa gradom i olujnim vetrom
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 60 povezanih

Protesti u Nepalu doveli do ostavke premijera i političke krize
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 55 povezanih

Tramp: Šta je to s Rusijom kad dronovima narušava vazdušni prostor Poljske
Beta pre 1 satjoš 30 povezanih

Protest roditelja zbog novog direktora škole "Pavle Savić" – Ministarstvo osudilo "upad u školu i nasilničko ponašanje"
RTS pre 3 satajoš 32 povezane