Povezane vesti
Sindikat FTN-a: Policija da napusti sve fakultete, Senat UNS da pokrene postupak za razrešenje rektora
Radio 021 10.09.2025
Sindikat Fakulteta tehničkih nauka osudio je kršenje nepovredivosti akademskog prostora i prekomernu upotrebu sile od strane policije. "U trenucima kada se na Univerzitetu u Novom Sadu održavaju ispiti i druge nastavne aktivnosti, u uslovima opšte… »
Sindikat FTN-a: Zahtevamo momentalno povlačenje policije iz rektorata i smenu rektora
Danas 10.09.2025
Sindikat Fakulteta tehničkih nauka (FTN) iz Novog Sada, najvećeg fakulteta u Srbiji, zahteva da policija „momentalno“ napusti kampus tog univerziteta, kao i da rektor Dejan Madić bude smenjen sa te funkcije. „Zahtevamo da pripadnici Ministarstva… »
Sindikat FTN-a: Zahtevamo momentalno povlačenje policije iz rektorata i smenu rektora
Novi magazin 10.09.2025
Sindikat Fakulteta tehničkih nauka (FTN) iz Novog Sada, najvećeg fakulteta u Srbiji, zahteva da policija "momentalno" napusti kampus tog univerziteta, kao i da rektor Dejan Madić bude smenjen sa te funkcije. "Zahtevamo da pripadnici Ministarstva… »
Sindikat FTN-a: Policija da momentalno napusti sve ustanove u sastavu UNS-a, a senat da pokrene postupak za razrešenje rektora
Moj Novi Sad 10.09.2025
Sindikat Fakulteta tehničkih nauka (FTN) u Novom Sadu oglasio se povodom dešavanja na Novosadskom univerzitetu i u gradu. – U trenucima kada se na Univerzitetu u Novom Sadu održavaju ispiti i druge nastavne aktivnosti, u uslovima opšte degradacije… »
Vesti dana »
Objavljene nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin skuplji za po dva dinara
Forbes pre 27 minutajoš 36 povezanih
RTS: Eksplozija u MOL-om postrojenju u Mađarskoj, jedna osoba poginula, više povređenih
Serbian News Media pre 14 minutajoš 40 povezanih
Uhapšeno više osoba po nalogu VJT Niš u vezi sa organizacijom sportskog događaja u Boru, na teret im se stvalja zloupotreba položaja
Insajder pre 29 minutajoš 30 povezanih
Crna Gora: Desetine hiljada ljudi slavile na trgovima Dan nezavisnosti
Pravo u centar pre 1 satjoš 25 povezanih





