Povezane vesti
Premijer Macut sa ambasadorkom Švajcarske o dijalogu, smirivanju tenzija i unapređenju saradnje
Euronews pre 20 dana
Predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut razgovarao je danas sa ambasadorkom Švajcarske u Srbiji An Lugon-Mulan o mogućnostima unapređenja bilateralnih odnosa, ali i o aktuelnoj situaciji u Srbiji te su konstatovali da je neophodno da se pristupi… »
Ekonomska saradnja Srbije i Švajcarske intenzivnija u svim segmentima
Biznis.rs pre 20 dana
postoje mogućnosti za dalje "produbljivanje" Predsednik Vlade Srbije Đuro Macut razgovarao je danas sa ambasadorkom Švajcarske Konfederacije u Srbiji, An Lugon-Mulan o mogućnostima unapređenja bilateralnih odnosa, saopštila je Kancelarija Vlade Srbije za… »
Macut sa ambasadorkom Švajcarske o odnosima i aktuelnoj situaciji u Srbiji
RTV pre 20 dana
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut razgovarao je danas sa ambasadorkom Švajcarske u Srbiji An Lugon-Mulan o mogućnostima unapređenja bilateralnih odnosa, ali i o aktuelnoj situaciji u Srbiji te su konstatovali da je neophodno da se… »
Macut sa ambasadorkom Švajcarske
RTS pre 20 dana
Predsednik Vlade Republike Srbije Đuro Macut sastao se danas sa ambasadorkom Švajcarske Konfederacije u Srbiji An Lugon-Mulan, sa kojom je razgovara o mogućnostima unapređenja bilateralnih odnosa. Premijer Macut je istakao da naša zemlja veoma vrednuje… »
Vesti dana »

Jedanaest meseci od pada nadstrešnice: Studenti i zborovi u više gradova organizuju komemorativne skupove
NIN pre 1 satjoš 49 povezanih

Popust od sedam odsto za domaćinstva koja imaju elektronski račun i plate ga do 20. u mesecu
Politika pre 1 satjoš 40 povezanih

Snažan ciklon donosi obilne padavine, sneg i jake vetrove u Srbiji početkom oktobra 2025
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 83 povezane