Povezane vesti
Bivša predsjednica Vrhovnog suda Crne Gore Vesna Medenica i nekadašnji čelnik Budve Milo Božović na listi sankcija SAD
Slobodna Evropa 10.09.2025
Bivša predsjednica Vrhovnog suda Crne Gore Vesna Medenica i nekadašnji poslanik i čelnik Opštine Budva Milo Božović stavljeni su pod američke sankcije, zbog značajne korupcije koja je omogućila krijumčarenje narkotika, saopšteno je 10. septembra iz… »
Bivši crnogorski funkcioneri na „crnoj listi“ SAD zbog korupcije i trgovine drogom
Nova 10.09.2025
Američki Stejt department stavio je danas na takozvanu "crnu listu" bivšu predsednicu Vrhovnog suda Crne Gore Vesnu Medenicu i bivšeg gradonačelnika Budve Mila Božović, zabranjujući im ulazak u Sjedinjene Američke Države (SAD) zbog umešanosti u korupciju… »
SAD sankcionisale bivše funkcionere Crne Gore zbog kriminala i trgovine drogom
N1 Info 10.09.2025
Sjedinjene Američke Države su zabranom ulazka u SAD zbog umešanosti u korupciju koja je omogućila trgovinu narkoticima sankcionisale bivšeg gradonačelnika Budve i poslanika Mila Božovića, bivšu predsednicu Vrhovnog suda Crne Gore Vesnu Medenicu i neke… »
SAD sankcionisale dvoje bivših funkcionera Crne Gore
Radio 021 10.09.2025
Sjedinjene Američke Države su zabranom ulaska u SAD sankcionisale bivšeg gradonačelnika Budve Mila Božovića i bivšu predsednicu Vrhovnog suda Crne Gore Vesnu Medenicu i neke njihove rođake. Božović je kadar bivšeg Demokratskog fronta koji je deo… »
Vesti dana »
Srednjoškolci u Novom Sadu najavili bojkot nastave: Podrška Dijani Hrka i Milomiru Jaćimoviću koji štrajkuju glađu
Serbian News Media pre 20 minutajoš 21 povezana
Poginulo svih 20 članova posade u padu turskog vojnog aviona Erdogan izrazio saučešće
Alo pre 51 minutajoš 32 povezane
„Ovo je crvena linija“: Studenti u blokadi objavili 3 zahteva u vezi sa zakonom o Generalštabu
Nedeljnik pre 2 satajoš 35 povezanih
Ruski vlasnici NIS-a poslali OFAK-u zahtev za produžetak licence, da li će ga Amerikanci prihvatiti?
Morava info pre 4 satijoš 36 povezanih
Zelenski u Hersonu: Prioritet borba protiv ruskih dronova i jačanje zaštite regije
NIN pre 1 satjoš 26 povezanih




