Povezane vesti
PSG Niš traži ostavku većnika Veselinovića, SSP zahteva obuku za funkcionere o inkluzivnom jeziku
Južne vesti 11.09.2025
Na izjavu gradskog većnika u Nišu Stevana Veselinovića koji je sednici Skupštine rekao da postoji sve veća potreba za ličnim pratiocima „ zato što je to neka moderna pojava u današnjem društvu da se deca sa stanjem autizma sve više i više, nažalost, u… »
Većnik se izvinjava za izjavu da su deca sa autizmom „moderna pojava“, kaže reč o lapsusu
Južne vesti 11.09.2025
Za to što je za skupštinskom govornicom rekao da je „moderna pojava u današnjem društvu da se deca sa stanjem autizma sve više i više pojavljuju“, što je izazvalo reakcije u javnosti, član Gradskog veća grada Niša Stevan Veselinović uputio je izvinjenje… »
Vesti dana »
Hrvati bruje o srpskoj odluci na Evroviziji: Naš žiri im dao 0 bodova, a publika 12 - evo kako su reagovali
Nova pre 24 minutajoš 54 povezane
Šta se desilo? Kladionice Finskoj predviđale ubedljivu pobedu na Evroviziji, pa ih na kraju nije bilo ni u prvih pet: zbog njih je prekršeno veliko pravilo takmičenja posle 28 godina
Blic pre 3 satajoš 28 povezanih
Hladan i vetrovit dan pred Srbijom: Kiša, olujni udari vetra, na planinama moguć i sneg
Glas juga pre 1 satjoš 19 povezanih
Szo digala uzbunu zbog opasnog virusa: Prešao je granice, širi se sve više, lekovi ili vakcine za taj soj ne postoje!
Blic pre 1 satjoš 13 povezanih
Rat na Bliskom istoku: Teheran poručio: Svet na pragu novog poretka, budućnost pripada globalnom Jugu
Večernje novosti pre 39 minutajoš 10 povezanih


