Povezane vesti
Magla smanjila vidljivost na putevima, vozite oprezno
Serbian News Media 12.09.2025
Jutros je na više saobraćajnih deonica u Srbiji vidljivost smanjena zbog magle, saopštilo je Javno preduzeće “Putevi Srbije”. Vozačima se savetuje prilagođavanje brzine kretanja uslovima na putu. Najveća smanjenja vidljivosti zabeležena su na sledećim… »
Na više saobraćajnih deonica smanjena vidljivost zbog magle
N1 Info 12.09.2025
Vidljivost je na više saobraćajnih deonica smanjena jutros zbog magle, saopštilo je Javno preduzeće Putevi Srbije, apelujući da vozači prilagode brzinu kretanja. Vidljivost do 200 metara smanjena je na auto-putu E-75, petlja Beška – petlja Novi Banovci… »
Apel da vozači prilagode brzinu: Vidljivost na putevima smanjena zbog magle
Euronews 12.09.2025
Vidljivost je na više saobraćajnih deonica smanjena je jutros zbog magle, saopštilo je Javno preduzeće Putevi Srbije, apelujući da vozači prilagode brzinu kretanja. Vidljivost do 200 metara smanjena je na auto-putu E-75, petlja Beška – petlja Novi… »
Vesti dana »
Objavljen spisak poslanika kako je ko glasao za leks specijalis o Generalštabu
Danas pre 1 satjoš 51 povezana
Nove maksimalne cene goriva u Srbiji i globalne promene na tržištu nafte
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 44 povezane
Đoković posle nove pobede u Atini: Mora da postoji poštovanje prema nama
Sputnik pre 12 minutajoš 45 povezanih
Saša Obradović pred Budućnost: Utakmica koja je postala više od igre
RTV pre 22 minutajoš 27 povezanih




