Povezane vesti
Jovanović: Očekujemo da novi servisni centar eUprave bude dostupan od oktobra
B92 12.09.2025
Direktor Kancelarije za IT i e-Upravu Mihailo Jovanović najavio je da će u oktobru biti otvoren novi servisni centar eUprave u tržnom centru Galerija na Beogradu na vodii. Taj projekat se realizuje u saradnji sa Vladom Ujedinjenih Arapskih Emirata i cilj… »
Jovanović: Očekujemo da novi servisni centar eUprave bude dostupan od oktobra
RTV 12.09.2025
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za IT i e-Upravu Mihailo Jovanović najavio je da će u oktobru biti otvoren novi servisni centar eUprave u tržnom centru Galerija na Beogradu na vodi, a taj projekat se realizuje u saradnji sa Vladom Ujedinjenih Arapskih… »
Vesti dana »
Delegacija Odbora za spoljne poslove EP nakon posete Skupštini Srbije sastala se sa predstavnicima akademske zajednice i ministrom Starovićem (foto)
Blic pre 2 satajoš 57 povezanih
Produženje licence NIS-u velika pobeda naše države! Ministarka Đedović Handanović: Razgovori bili teški, nismo izašli u susret svim zahtevima MOL-a
Kurir pre 12 minutajoš 31 povezana
Stigao vam je previsok račun za struju: Evo u kako podneti prigovor i u kojim slučajevima je to moguće
Kurir pre 9 satijoš 9 povezanih
Stigao odgovor - OFAC produžio licencu za rad NIS-a do 20. februara
Bloomberg Adria pre 58 minutajoš 46 povezanih



