Povezane vesti
Stiže pomoć države od skoro 200 miliona dinara za najugroženije Niko nije zaboravljen
Dnevnik 16.09.2025
Predstavnici Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i Crvenog krsta Srbije potpisali su aneks sporazuma o saradnji, kojim je izdvojeno dodatnih 197,5 miliona dinara za nabavku hrane i ostalih neophodnih potrepština za nesmetano… »
Dodatna pomoć za građane kojima je najteže: Država izdvojila još 197,5 miliona dinara!
Alo 16.09.2025
Mininistarstvo je izdvojilo dodatnih miliona 197,5 miliona dinara za podršku narodnim kuhinjama i Crvenom krstu i istaklo da će država uvek biti uz svoje građane, posebno onda kada im je najteže. Predstavnici Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i… »
Ministarstvo za rad izdvojilo dodatnih 197,5 milijardi za podršku narodnim kuhinjama i Crvenom krstu
Telegraf 16.09.2025
Predstavnici Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i Crvenog krsta Srbije potpisali su danas aneks sporazuma o saradnji, kojim je izdvojeno dodatnih 197,5 miliona dinara za nabavku hrane i ostalih neophodnih potrepština za… »
Vesti dana »
Vanredne odbrane od poplava proglašene u Vranju i okolini zbog izlivanja Južne Morave
Naslovi.ai pre 2 satajoš 27 povezanih
Druga šansa za Kurtija: Novi parlamentarni izbori na Kosovu 28. decembra
BBC News pre 5 satijoš 32 povezane






