Povezane vesti
Tender za završetak izgradnje studentskog doma u Nišu
N1 Info 16.09.2025
Ministarstvo prosvete raspisalo je nabavku za završetak izgradnje objekta studentskog doma u Nišu. Radovi na domu počeli su 2009. godine. Procenjena vrednost posla je 960 miliona dinara bez PDV-a, kolika je bila i na prethodnom, neuspešnom tenderu. Više… »
Niški „Skadar na Bojani“ dobija novu šansu – raspisan tender od 960 miliona za završetak Studentskog doma
Južne vesti 16.09.2025
Posle više od decenije i po od početka gradnje, Studentski dom u Nišu, dobija novu priliku za završetak. Ministarstvo prosvete raspisalo je tender vredan čak 960 miliona dinara, odnosno nešto više od 8 miliona evra, za nastavak radova na objektu koji bi… »
Novi pokušaj završetka Studentskog doma u Nišu - Ponovo raspisan tender vredan 960 miliona dinara
Ekapija 16.09.2025
(Foto: Google Maps) Da li će i kada zvanično početi radovi koji se tiču kompletiranja kompleksa studentskog doma u Nišu, a koji traju sa prekidima više od 16 godina trebalo bi da bude jasnije krajem oktobra. Jer do 21. oktobra zainteresovane firme mogu… »
Vesti dana »
Dačić o požaru u Deliblatskoj pečari: Nije bilo ponude od EU za avion velike nosivosti jer ga nema
Beta pre 49 minutajoš 46 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 54 povezane
Mali: Od 22. do 25. septembra svim punoletnim građanima po 6.000 dinara
In medija pre 39 minutajoš 26 povezanih
Potres kakav se ne pamti u Partizanu: Ostavka cele uprave i trenera Saše Ilića
BBC News pre 4 minutajoš 47 povezanih




