Povezane vesti
Barduani: Put ka trajnoj bezbednosti na Kosovu je politički, ne vojni
Euronews pre 20 dana
Komandant KFOR general-major Enriko Barduani izjavio je danas da put ka trajnoj bezbednosti u AP Kosovu i Metohiji nije vojni, već politički. On je to rekao na brifingu pred Vojnim komitetom NATO alijanse i Severnoatlantskog saveta u Briselu, dok je… »
Komandant Kfora: Put ka trajnoj bezbednosti na Kosovu je politički, ne vojni
RTV pre 20 dana
BRISEL - Komandant Kfora general-major Enriko Barduani izjavio je danas da put ka trajnoj bezbednosti u AP Kosovu i Metohiji nije vojni, već politički. On je to rekao na brifingu pred Vojnim komitetom NATO alijanse i Severnoatlantskog saveta u Briselu… »
Vesti dana »

Deo opozicije bojkotuje jesenje zasedanje Skupštine – na dnevnom redu EXPO 2027 i legalizacija objekata (BLOG)
Novi magazin pre 9 minutajoš 33 povezane

Uživo imali smo dva miliona sajber napada Vučić: Ogromna šteta, i za EPS i katastar! Otvara se digitalni centar "Ložionica"
Blic pre 5 minutajoš 18 povezanih

U Ivanjici bez struje više hiljada domaćinstava; Vanredna situacija u još tri opštine
B92 pre 1 satjoš 12 povezanih

Đoković dobio potencijalnog rivala: Belgijanac čeka Srbina u četvrtfinalu Šangaja
Dnevnik pre 2 satajoš 24 povezane