Povezane vesti
Cene nafte porasle nakon novih ukrajinskh napada na rusku energetsku infrastrukturu
RTV 16.09.2025
NJUJORK - Cene nafte nastavile su da rastu i danas, za oko jedan odsto, i to Brenta na oko 68 dolara po barelu, a američke sirove nafte WTI (West Texas Intermediate) na 64 dolara po barelu, pre svega zbog rizika od poremećaja u snabdevanju koji… »
Cene nafte nastavljaju da rastu
B92 16.09.2025
Cene nafte Brent porasle su danas na 67,2 dolara po barelu, a američke sirove nafte WTI (West Texas Intermediate) na oko 63 dolara po barelu, nakon što je nastavak rasta izazvan ukrajinskim napadima na rusku energetsku infrastrukturu. Skok su doprinele… »
Cene nafte porasle zbog rizika u snabdevanju
Politika 16.09.2025
Novi ukrajinski napadi na rusku energetsku infrastrukturu. NjUJORK – Cene nafte nastavile su da rastu i danas, za oko jedan odsto, i to Brenta na oko 68 dolara po barelu, a američke sirove nafte WTI (West Texas Intermediate) na 64 dolara po barelu, pre… »
Vesti dana »
Tramp proglasio počev od sutra trodnevno primirje između Ukrajine i Rusije
Beta pre 6 minutajoš 27 povezanih
Policija u Nemačkoj izvela dve osobe iz banke posle uzbune da su otete, ali nije našla počinioce
Beta pre 3 satajoš 38 povezanih
MOL Grupa ostvarila dobit i planira kupovinu NIS uz nesuglasice u pregovorima sa Srbijom
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 27 povezanih





