Povezane vesti
Zakon o eutanaziji usvojen u još jednom italijanskom regionu
NIN 17.09.2025
Sardinija je danas postala drugi italijanski region, posle Toskane, koji je doneo zakon o regulisanju dobrovoljne eutanazije, prenose italijanski mediji. Regionalne vlasti levog centra usvojile su zakon koji je predložilo udruženje "Luka Košoni" koje se… »
Sardinija donela zakon o dobrovoljnoj eutanaziji
Politika 17.09.2025
Sporni zakon dozvoljava proceduru samo u nekim slučajevima. Sardinija je 17. septembra postala drugi italijanski region, posle Toskane, koji je doneo zakon o regulisanju dobrovoljne eutanazije, prenose italijanski mediji. Regionalne vlasti levog centra… »
Vesti dana »
"Prebrojaćemo svaki glas!" Neverovatno tesna borba, odlučuju decimale! Prvi rezultati izbora u Sloveniji, oglasili se Golob i Janša: "Ovo je bilo zaista napeto"
Blic pre 4 satijoš 5 povezanih
On je novi gradonačelnik Pariza: Ovo su preliminarni rezultati lokalnih izbora u Francuskoj
Blic pre 4 satijoš 2 povezane
Vučić iznenada otputovao u Emirate: Sastao se sa šeikom Bin Zajedom: "Izrazio sam najoštriju osudu napada na UAE"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Ukrajina i SAD okončale drugi dan pregovora na Floridi, Zelenski najavio moguće razmene zarobljenika
Danas pre 5 satijoš 1 povezana



