Povezane vesti
„Naša Super liga raste iz sezone u sezonu, hrvatska zanimljiva, ali nije jača“
Sportski žurnal 19.09.2025
- Koliko god to nekome delovalo kao neozbiljna izjava, ja zaista mislim da je naš fudbal kvalitetan, pogotovo u odnosu na region – rekao je Alesandar Pivić. - Liga iz sezone u sezonu raste. Svake godine je bolja i kvalitetnija. U dosadašnjem toku sezone… »
Srpski šampionat je bolji od hrvatskog: Direktor Superlige objasnio zašto je liga u komšiluku zanimljivija od naše...
Kurir 19.09.2025
Aleksandar Pivić Direktor Super lige Srbije veruje da postoji još mnogo prostora za napredak u domaćem takmičenju, ali i da i takvo bolje od hrvatskog. Svedoci smo da je hrvatsko prvenstvo poslednjih godina mnogo zanimljivije od srpskog jer Crvena zvezda… »
Direktor Super lige Srbije: "Naš šampionat je bolji od hrvatskog"
Sportske.net 19.09.2025
Direktor Super lige Srbije Aleksandar Pivić veruje da postoji još mnogo prostora a poboljšanja u domaćem takmičenju, ali i da je kao ovakvo bolje od hrvatskog. Svedoci smo da je kompetetivnsot u Hrvatskoj poslednjih sezona daleko veća nego lane. U… »
Vesti dana »
VJT traži identifikovanje osoba koje šire lažne vesti o požaru u Deliblatskoj peščari
Radio 021 pre 48 minutajoš 112 povezane
SAD uvele carine od 50 odsto na kanadsku robu, Otava najavljuje recipročne mere
Naslovi.ai pre 1 satjoš 26 povezanih
Otvorena "Nušićijada", gradom odjekivali zvižduci i "pumpaj": Selaković nije smeo na binu, pa se oglasio iz kafane FOTO/VIDEO
Nova pre 11 satijoš 8 povezanih
Čaušić: Helikopteri MUP i EU danas izbacili 370 tona vode na Deliblatsku peščaru, Iljušin 210 tona
Nova pre 1 satjoš 17 povezanih




