Povezane vesti
Hitna pomoć u Kragujevcu imala pune ruke posla: 51 izlazak na teren i 107 pregleda
iKragujevac 22.09.2025
Ekipe Zavoda za urgentnu medicinu (ZUM) Kragujevac imale su izuzetno aktivna prethodna 24 sata, sa ukupno 51 intervencijom na terenu – 32 tokom dana i 19 u noćnim satima. U ambulanti ZUM-a pregledano je 107 odraslih pacijenata, od čega 46 tokom dana i 61… »
Ekipe ZUM-a imale 51 teren i 107 pregleda u prethodna 24 sata
Glas Šumadije 22.09.2025
Ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac u prethodna 24 sata obavile su ukupno 51 teren, od čega 32 tokom dana i 19 u noćnim satima. U ambulanti je pregledano 107 odraslih pacijenata – 46 tokom dana i 61 noću. Na javnim mestima obavljeno je 23… »
Ekipe Zavoda za urgentnu medicinu Kragujevac imale pune ruke posla
Serbian News Media 22.09.2025
Zavod za urgentnu medicinu Kragujevac je u prethodna 24 časa obavio 51 intervenciju na terenu, dok su u ambulanti pregledane 107 odraslih osoba. Ukupno je primljen 191 poziv. Najčešći razlozi zbog kojih su građani tražili pomoć bili su visok krvni… »
Vesti dana »
Vujić: Netačne tvrdnje da odredbe pravosudnih zakona stavljaju van snage preporuke Venecijanske komisije
Blic pre 12 minutajoš 38 povezanih
Paunović: U Srbiji živimo trenutke kada država od naroda pravi dželate, a sebe svrstava u žrtve
N1 Info pre 5 satijoš 12 povezanih
Oleniku uručen poziv za informativni razgovor zbog sumnje na izazivanja panike o zvučnom topu
Newsmax Balkans pre 27 minutajoš 25 povezanih
Advokat Aleksandra Radića: U pitanju je hajka, nema elemenata krivičnog dela
Danas pre 5 satijoš 25 povezanih




