Povezane vesti
Humanitarna nedelja za Jovana i Goranovu porodicu
Vranje news 22.09.2025
Humanitarna nedelja, od ponedeljka 22. septembra uveče do nedelje 28. septembra (tokom koje će svako moći da pomogne dečaku Jovanu, koji se već šest godina bori sa tumorom, kao i porodici Gorana Trajkovića, koji je usled moždanog udara preminuo u Solunu… »
Vranjanac preminuo na letovanju u Grčkoj
Jug press 22.09.2025
VRANJE Goran Trajković, arhitekta iz Vranja, preminuo je u bolnici u Solunu u nedelju 21. septembra, objavili su njegovi prijatelji na FB profilima i drugim društvenim mrežama. Trajkovića je na letovanju u Grčkoj sa porodicom zadesio moždani udar pre… »
Goran iz Vranja preminuo u Solunu, porodici neophodna pomoć
Bujanovačke 22.09.2025
Bujanovac, Vranje, 22. septembar 2025. – Goran Trajković, arhitekta iz Vranja koji je doživeo moždani udar tokom letovanja u Grčkoj, preminuo je u nedelju ujutro u bolnici u Solunu, saopštili su njegovi prijatelji na društvenim mrežama. Uprkos… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju 9. decembra 2025: magla ujutru, pretežno sunčano tokom dana
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 16 povezanih
Litvanija proglasila vanredno stanje zbog balona iz Belorusije
Vesti online pre 1 satjoš 15 povezanih
Bravo za Gornji Milanovac: Meštani koji ne barataju online platformama mogu svoje objekte legalizovati u seoskim mesnim zajednicama (FOTO)
RINA pre 11 minutajoš 28 povezanih





