Povezane vesti
Jeziva tragedija na svadbi! Roditelji se napili, pa ugušili bebu na spavanju Za novorođenče nije bilo spasa
Dnevnik 22.09.2025
Dvoipomesečna beba umrla je u Apokoronasu, prenose grčki mediji. Prema poslednjim informacijama, roditelji bebe, finski par, izazvali su smrt novorođenčeta zadavivši bebu dok je spavala. Konkretno, par je prisustvovao venčanju u subotu uveče i uspavao… »
Roditelji ugušili bebu dok je spavala! Oboje se alkoholisali na svadbi, horor u Grčkoj!
Alo 22.09.2025
Obdukcija je potvrdila da je smrt nastupila usled gušenja. U mestu Apokoronas tragično je preminula beba stara dva i po meseca, prenose grčki mediji. Prema dosadašnjim informacijama, dete je stradalo kada su ga roditelji, finski državljani, slučajno… »
Roditelji zadavili bebu dok je spavala, oboje na svadbi pili alkohol: Tragedija u Grčkoj
Telegraf 22.09.2025
Dvoipomesečna beba umrla je u Apokoronasu, prenose grčki mediji. Prema poslednjim informaciјama, roditelji bebe, finski par, izazvali su smrt novorođenčeta zadavivši bebu dok јe spavala. Konkretno, par јe prisustvovao venčanju u subotu uveče i uspavao… »
Vesti dana »
Skupština izglasala poverenje vladi, Brnabić poslanicima: Vidimo se uskoro
Beta pre 2 satajoš 48 povezanih
Zvezda i u revanšu ubedljiva protiv Larna za prolaz u treće kolo kvalifikacija za LŠ
Insajder pre 56 minutajoš 107 povezanih
Proglašena vanredna situacija u Somboru, Kuli i Vrbasu zbog niskog vodostaja Dunava
RTS pre 2 satajoš 24 povezane
Cene nafte skočile za šest odsto nakon novih sukoba na Bliskom istoku
Euronews pre 11 minutajoš 46 povezanih




